Januar 2005
Åse Lunde.wmv
Rune Alexandersen.wmv
Februar 2005
arild_feb2005.wmv
geir_owe_feb2005.wmv
ketil_feb2005.wmv
paul_feb2005.wmv
Sør-Afrika. Feb-Mars 2005
mathies_sprut.wmv
bavianer.wmv
arild_roff_royalJHB.wmv
Marianne_royalJHB.wmv
mokka_bille.wmv
brian.wmv spydkaster fra SA
afrika.wmv
KetilAfrika.wmv
MathiesAfrika.wmv
Mars 2005
HettaRansome2005.wmv
April 2005
Edwin2apr2005.wmv
GeirJorgensen2apr2005.wmv
JensAbrahamsen2apr2005.wmv
April 2005
KetilDriverPut.wmv
OleJohanEvjenth.wmv
RoaldByre.wmv
DagHunsbeth.wmv
AmaTour Solastranden
30, april - 1. mai 2005

AndreasNilsen, Asker
FrankJohnson, Sola
Geir Steindahl
Kenneth Aslaksen, Arendal
Jan Øystein Solland, Sola
JoakimKnag, SGK
Kenneth Vika, Stord
KjetilAndersen, Bergen
KristianKnudsen, Jæren
Magnus Jepson, SGK
MissedePutter
PauliBirdie hull18
Ronny Thune, Ogna
Svein Terje Eide, Nordvegen
Tore Gautesen, Nordvegen
Torgeir Førland, Preikestolen
Andre Thorsen, Sola
Andreas Hagan, Oppegård
Asgeir Kinn, Haugaland
Johann Gudjonson, Arendal
Magnus Viken, Borregaard
Rikard Halvorsen, Miklagard
Sondre Erevik Ronold
AmaPlayOff.wmv
Mai 2005
PreikeKetilBirdi.wmv
PreikePauliBack9.wmv

Bergen Open
LeifREriksen.wmv
PauliHull1og2.wmv
SveinArneMarcellius.wmv
GeirAarvold.wmv
Juni 2005

Arendal Open

ArneSverreSalvesvoll.wmv
FrodeKnapskog.wmv
KennethAslaksen.wmv
OyvindAasen.wmv
PauliArendal.wmv

Lag-NM kvalifisering
StewartBårholm.wmv
Geir Owe W LagNM-kval
Emil Aarthun Lag-NM-kval

Kretsmesterskapet
NicJepson.wmv
StianSoltvedt.wmv
ErlendEngelsgjerd.wmv
BerntRonningsbakk.wmv
Juli 2005

Meland Open
ArneTotland, Bjørnefjorden
Bengt Tore Olsen, Bjørnefjorden
GeirOwe
Ingvar Berheim
Per Berge, SGK

Lag-NM Halden GK
16-17. juli

EmilAarthun.wmv
GeirOwe.wmv
Hafjell.wmv
Pauli.wmv
SteinarAase.wmv
August 2005
ArneVigstad.wmv, Sola Mid Ama
GisleSkjold.wmv Mid Ama
HansHusa.wmv MidAma
SvenErga.wmv JærCup
TorbjornWestgaard.wmv Vestf
RasmusSkarnes.wmv Nordea
September 2005
VetleBore.wmv Junior
GeirStendal.wmv
MagnusLarsenHomme.wmv
RonnySolaOgSogne.wmv

Trikampen
GlennUndheim, Ogna
KarlGundersen, JGK
TorbjornTungland, Preikestolen

Diverse
Per Reidar Karlsen
Per Østbø, Seattle

Ogna Trophy
Jan Egil Tjønn
Kjell Stølen, Ogna
Alf M. Haver, Ogna
Oktober 2005
Ronny Thune, Ogna
Arne J Vigstad, Miklagard/Sola
Rasmus Skarnes
Kurt Nilsen
Januar 2004
ketil_jan04.avi
terje_jan04.avi
arild_jan04.AVI
arild_hull6.AVI
guran_hull4.AVI
guran_hull9.AVI
ketil_hull6.AVI
tom_jan04.avi
Elitetrening januar 2004
ketil_jan04.avi
terje_jan04.avi
arild_jan04.AVI
tom_jan04.avi

Elitetrening februar 2004
Arild_5feb2004.avi
bent_5feb2004.avi
guran_5feb2004.avi
gunnar_5feb2004.avi
ketil_5feb2004.avi
tom_5feb2004.avi
terje_5feb2004.avi
Argentina feb-mars 2004
09JM_Uruguay.wmv

16JM_Jockey.wmv
58Iguazo.wmv
ketil_bunker_uruguay.wmv
arne_martindale_shank_nice.wmv
Mars 2004
jan_egil_per_trond.wmv 1,6 Mb
April 2004
per_hull12_apr_04.wmv
ketil_vann_hull15.wmv
per_range3klipp.wmv
Mai 2004
kurt_hull5.wmv
anne_jolma_bunker.wmv
torbjorn_gilje.wmv
tore_tollefsen.wmv
tone11_15.wmv
Mai 2004 Himmerland
himmer03terje.wmv
himmer04ketil_hull9new.wmv
himmer05terje_vann.wmv
himmer09terje_slit_JMler.wmv
himmer10JM.wmv
himmer11ketil.wmv
himmer12kjetil.wmv
Juni 2004
Lars_IP_Loge.wmv
Lars_HK_Loge.wmv
egil_m_olsen.wmv
arild_7jern.wmv
ketil_flagg_1xtra.wmv
ingolf_eikill.wmv
ketil_putt9.wmv
dag_drosdal.wmv
hans_o_husa@range.wmv
hans_o_husa_hull6.wmv
steinar_aase@range.wmv
Astor@range.wmv
tom_sola.wmv
ketil_sola.wmv
himmer13_14terje.wmv
himmer16kurt.wmv
himmer17gunnar.wmv
himmer18audun.wmv
himmer19ketil.wmv
rold_skov2_terje.wmv
rold_skov3_ketilputt.wmv
rold_skov4_JM.wmv
rold_skov9Ketil.wmv
rold_skov10_ketil.wmv
rold_skov11terje.wmv
rold_skov12JM.wmv
odd_helge.wmv
ivar_ingvaldsen.wmv
sigve_sigbjornsenrange.wmv
elisabeth_evjedal.wmv
svein_milwertz.wmv
torbjorn_lunde.wmv
bjorn_bentzen.wmv
Eirik Ildgruben.wmv
KM4sH18_inge&K_BjornB&G
Juli 2004 Meland Open
husa_meland15suger.wmv
ketil_meland.wmv
Kjetil_Anderssen.wmv
PerFredrikJacobsen.wmv
Pauli_meland.wmv
oystein_meland.wmv
Jens_meland.wmv
guran_meland18.wmv
bent_meland.wmv
tom_meland.wmv
Juli 2004
Aase_Rott.wmv

Arendal MidAmatør
Geir_Owe.wmv
Gisle_Skjold_arendal.wmv
ketil_arendal.wmv
August 2004
Eirik_hull15.wmv
Emil_hull9.wmv
Jens_Hull9.wmv
JarCup_regn.wmv
Jonas_hull1.wmv
Vingen_hull13.wmv
September 2004 Bjørnefjorden
terje_hull1.wmv
Sverre_Marcelius.wmv
paul_hull2.wmv
Oystein_Engevik.wmv
ketil_putt17.wmv
ketil18.wmv
September 2004
Hanne_hull8.wmv
hull12og17Steinar.wmv
Paul_put.wmv
Oktober Bruttoturnering 2004
Arild72brutto.wmv
bent_birdie.wmv
Edwin_Rooyakkers_birdie.wmv
Joakim_knag.wmv
tom_brutto.wmv
torbj_brutto.wmv
ketil_vann18.wmv
Juni 2004
gunnerud.wmv
knut_mortensen.wmv
kjartan.wmv
Aase_lunde_NGF.wmv
rolf_evjedalNGF.wmv
sigbj_sondresenNGF.wmv
Sigve_sigbjørnsen.wmv
bjarne_seljelid_putt.wmv
Jan_brandsdal_putt.wmv
torbj_lunde@range.wmv

ola_sannes7.wmv
Bjorn_fallentin_drive_chip_put.wmv
Inge_vatland_drive_putput.wmv
Paal_Schilling.wmv
andres_kjeldner.wmv
Gunnar_Kjeldner.wmv
paul_I.wmv
kjartan_putt.wmv
steinar_aase_put.wmv
Jan_Henrik.wmv
magnus.wmv
Trygve.wmv
ingolf_jolma.wmv
Video fra Salvesen Open
arild_hull15.avi
audun_hull5.avi
georg_hull5.avi
gunnar_g_hull16.avi
jens_hull5.avi
ketil_hull15.avi
ketil_hull16.avi
per_hull14.avi
salvesen_alicante.avi
salvesen_campoamor.avi
salvesen_marquesa.avi
terje_hull5.avi

29. nov
arild_put_hull10.avi
tom_put_hull10.avi
tom_hull12.avi
sigbjorn_hull12.avi
per_fw_hull16.avi
gunnien_hull16.avi

30. nov
per_johansen_hull2.AVI
else_marie_eikeland_hull4.AVI
guran_hull4.AVI
bjorn_bentzen_hull16.AVI
Fredag 28. november 2003
28_NOV_KLIPPING.AVI
FRODE_INNSPILL_HULL1.AVIFRODE_HULL2.AVI
ALF_hull2_5.wmv
yngve_hull2.avi
TERJE_PEG.AVI
KETIL_HULL18_69.AVI

Torsdag 18. desember 2003
salvesen_trening.AVI
salvesen_4slag_18nov03.AVI
terje_4slag_18nov03.AVI
6. des
bjarne_hull11.AVI
bjarne_hull5.AVI
bjarne_put_hull18.AVI
ketil_put_hull15.AVI
kurt_chip_hull9.AVI
aase_hull8.AVI
torbjorn_hull8.AVI
tom_chip_hull18.AVI
tom_hull11.AVI

7. des
gunnar_hull9.AVI
terje_bunker_hull10.AVI
guran_hull9.AVI
gunnar_hull12.AVI
Gunnar_chip_hull13.AVI
gunnar_bunker_hull12.AVI
terje_pitch_hull17.AVI

13. des
finn_mikkelsen_hull7.AVI
jan_hull7.AVI
stein_hull7.AVI
bjorn_hull4.AVI
bjorn_put_hull5.AVI
ingvar_chip_hull3.AVI
ingvar_bunker_hull4.AVI
ingvar_hull5.AVI
per_put_hull5.AVI
per_dropp_chip_hull6.AVI

14. des
per_gunnien_storm.AVI
20. des
inge_vatland_hull12.AVI
arild_innspill_hull15.AVI
ketil_chip_hull18.AVI

21. des
gunnar_g_chip14.AVI
arild_bunker_hull15_sykkel.AVI
per_hull18.AVI
ketil_hull18.AVI
terje_hull18.AVI
Elitetrening april 2003
guran_april_03.avi
ketil_april_03.avi
terje_april_03.avi
tom_april_03.avi

Elitetrening oktober 2003

arild_okt03.avi
guran_okt03.avi
ketil_okt03.avi
terje_okt03.avi
tom_okt03.avi
ingvar_okt03.avi
jens_okt03.avi
bent_okt03.avi
oystein_okt03.avi
gunnie_okt03.avi
Januar 2006
Bjarne Eikeland
Alf Løvik
Arild Krag
Torbjørn Lunde
Tryggve Korneliussen
Roger Hansen

April 2006
Øyvind Stangeland
Siegfried Hernes
Gunnar Husveg, pro Jæren GK


Ellilas Trophy
Stian Nødland, SGK
Jan Inge M-Olsen, Egersund
Jan Inge Strand, Stavanger GK
Tom Brueland, Solastranden GK
Klas-Ola Lundgren, Solastr GK

West Coast Tour 1 Karmøy GK
SveinTerje Eide, Haugaland GK
Thomas Vaage, Haugesund GK
Ulf Roger Sirkka, Nordvegen GK

Trikampen - Randaberg GK
Ketil Sunde, Solastranden
Jonas Øvestad, Jæren GK
Ronny Thune, Ogna GK
Arild Krag, Solastranden
Sigurd Helgeland, Randaberg
Sverre Hodne, Randaberg
Eirik Bjørlo, Sola GK
Solastranden Open - AmaTour
Tom Børresen, SGK
Are Friestad, SGK
Magnus Jepson, SGK
Morten Hæraaas, Randaberg
Børge Klungerbo, Byneset
Jan Vingen, JGK

P4 Tour Sola GK - Mai
Jan Are Larsen, Miklagard GK
Christian Aronsen, Grønmo GK
Morten Hedegaard, DK
Peter Kaensche, Losby GK
Martin Dahl, Ballerud GK
Mai
Andreas Hoshovde
Finn Mikkelsen
Ronny Sola
Kevin Downing
Peter Williams

Meland Open - AmaTour
Pål Schilling
Einar Svensson, Bergen GK
Tore Jørgensen, Meland GK
Robert Wallin, Sola GK

Otto Ottosen, SGK/Sola GK
Kameraten til Otto, Sola
Tor Sigurd Ollestad
Jove Ytterland, Arendal GK
Morten Løken
Kristin Vigstad, Sola GK
Kristian Knutsen, Jæren GK
Juni 2006
Magnus Skjeggestad
Øyvind ?
Tore Dalheim, SGK
Gunnar Gundersen
Karin Sollid
Janne-C. Michelsen

Preikestolen - Trikampen
Bjarne Eikeland
Eirik Alsvik, PrGK
Jan Øyvind Soland, Sola GK
Ole B. Ramsnes, SGK
Sigbjørn Asbjørnsen, ?
Sigbjørn Sondresen
Sigurd Helgeland, RBGK
Sondre Ronold, SGK
Sverre Hodne, RBGK

Sveio - West Coast Tour 3rd.

Jan Ståle Haugen, Karmøy GK
Jostein Kvaloy, Norvegen
Kenneth Vika, Stord

Juli
Kretsmesterskapet Sola GK
Eirik Tage Johansen, SGK
Bjarne Haugen, Sandnes GK
Arild Ravndal, Sola GK
Sverre Kolltveit Skomedal, Sola
Jone Egeli, SGK
Thomas Knag, SGK

MidAmatør, Østmarka GK

Knut Skabo, Oslo GK
Jan Aasen, Østmarka
AmaTour Rallerslaget, Narvik Casper M.T. Bolle, Narvik
Carl Christian Hansen, Bodø
Terje Skogseth, Trondheim
Johnny Bolle, Narvik
Jarle Zetterstrøm, Kjekstad
Rune Skjervagen
, Narvik
Frank Andresen, Narvik
Finn Olsen, Narvik
Kjell Oftedal
Kristian Oftedal

August
AmaTour Bjaavann/Kristiansand
Carl Chr. Bø, SGK
Jarle Liland, Mandal
Nils Oskar Plathe, Bjaavann
September
Jostein Haga Stranda GK
Alex, Nøtterøy GK
Play-Off KM, Pauli vs Kjartan
Sondre, junior
Mikael, junio
Gaute Siversten, JGK

Oktober
Kurt Nilsen
Heidi Quesada Carlsen
Ole Christian Langlo
Line Burmeister, junior
Hilde Burmeister, junior
Eirik Lloyd Ildgruben
Alexander Rooyakkers, SGK
April 2007
Pål Schilling
Olav Bergo, eagle
Karl Enok Gilje
Torbjørn Lunde hull3 Egersund
Gro og Finn Gundersen
Stian Nødland
Carl Chr. Bø
Arne Vigstad, Sola GK
Edwin Rooyakkers, SGK

Solastranden Open
Eirik Walle, pro Arendal
Bernt Kristian Nerland, JGK
Jan Inge Strand, SGK
Kenneth Aslaksen, Arendal

West Coast Tour
Tormod Hansen, Haugesund
Viggo Jakobsen, Haugesund
Anders Grønningen, Haugaland
Videoanalyse
De som har vært i Elitegruppen i 2006 og som kommer inn i 2007 vil i den nærmeste tiden gjennomgå videoanalyse sammen med sin trener Emil Aarthun. Videosnuttene blir lagt ut her på denne siden i brukbar kvalitet og trenerens analyse om svingen og hva som bør rettes/trenes på blir også tilgjengelig her. Bildet under viser Bent Bærheim som har havnet i videoanlyseprogrammet
Pro-Trainer.
Gratis video
Elitegruppen vil filme svingen av klubbens medlemmer som ønsker det og disse vil bli lagt ut på denne nettsiden. Proens analyse kan også bestilles for kr 250. Ring Arild Krag 97642374 eller Ketil Sunde 90184555 for bestilling av video.
Elitegruppen:
Arild Krag   Analyse
Bent Bærheim    Analyse
Gøran Stangeland
Ketil Sunde   Analyseokt07apr08
Astor VevangAnalase
Andreas Hoshovde   Analyse
Ronny Sola   Analyse
Steinar Aase
Paul I. Appfjell    Analyse
Pål Schilling    Analyseokt07
Jan Egil Tjønn    Analyse
Heidi Q. Carlsen   Analyse
Kjartan Lindanger 
apr08   Analyse
Sigbjørn Sondresen   Analyse
Geir O. Wærsland   Analyse
Hans O. Husa   Analyse
Eirik Ildgruben   Analyse
Åse Rott   Analyse   okt07Juli08
Bjarne Eikelandnov06juli07Analyse
Janne-C. Michelsen   Analyse
Stian Nødland   Analyse
Elin Einarsen Jan08apr08 Analyse
Kurt Nilsen AnalyseJuli08
Andre:
Alf Løvik   2008
Bjørn Fallentin
Kjetil Byberg
Kristian Oftedal 12Apr08
Arne Salvesen
Ronny Thune
Tom Brueland 12
Hanne B. Sunde   Analyseapr08
Bjarne Seljelid
Geir Helgeland Analyse
Georg Stangeland
Juni 2007
Jonny Einarsen
Elin Einarsen
Synnøve Garborg
Torgeir Erland
Richard Hoshovde
Trond Thorsen, Sola GK
Jan Kenneth Aarhaug, JGK
Kjell Arne Bjerkhaug

Kretsmesterskapet
Andre Thorsen, Sola GK
John A. King. SGK
Joakim Knag, SGK
Asgeir Kinn, Sola GK
Sigbjørn Undheim, Ogna

Januar 2008
Reidar Nyvik
Alf Løvik
Jan Magne Obrestad, JGK

April 2008
Trikampen Solastranden
Joakim Knag, SGK
Sigbjørn Undheim, Ogna
Bent Bærheim
Eirik Tage Johansen, SGK
Sjur Stangeland, Jæren

Solastranden Open
Bent Bærheim
Vegard Aune, Trondheim GK
Steven Molumby, Sola GK

Mai 2008
Anders Ellingsberg Ski
Andreas Lloyd Aaronsen, Fana
Mai 2007
Trikampen
Sindre Nymo, Randaberg
Tor Harald Tveit, Preikestolen

Geir Ellila Jørgensen, Pro Egersund

Amatour Bjaavann
Jakob Kallevik, Bjaavann
Ole Kristian Lohnaas, Mandal
Heidi & Maren Asbjørnsen, lederball

Arne Vigstad, Sola
Bjørn Kristian Stangeland, Sola
Hans Olav Husa
Amatour Kvinesdal
Arne Sverre Salvesvold, Arendal
Carl Chr. Bø

Amatour Bjørnefjorden
Andreas Cheng, Miklagard
Ole Åstveit, Bergen
Magnus Engevik, Bjørnefjorden
Alexander Heggland, Bjørneforden

Andreas Tendenes, JGK
Lise Burmeister
Sten Burmeister
Alexander Rooyakkers, SGK
Per Schilling
David MacMullan, Scotland
Jan Arild Haugen
Fredrik Aase
Stein Geir Aase
Stein Feyling, Ogna
Steinar Undheim, JGK
Juli 2008
Rut Evy Pettersen
Bent Bærheim 68 runde
Neil Fraser, SGK
Fredrik Birkeland, Sola GK

Lag NM 1. divisjon
Roy Gunnerød, Sola GK
Sverre Skomedal, Sola GK
Eivind Jordell. Hauger GK
Fredrik Treborg, Grenland GK

August 2008
Trikampen Sola
Gøran Sømme Haglund, Ogna
Roger Iversen, Egersund
Nils Terje Watland, Preikestolen
Vidar Tollefsen


Videoklipp
Kontakt oss
Telefonliste
Linker
Arkiv
Banen
Fotoalbum
Hovedside
Juni 2008
Georg Stangeland
Alf Løvik

Preikestolen Open
Knut Andreas Andersen, PrGK
Eirik Lloyd Ildgruben i vannhinder

Foursome
Jan Henrik Kristensen, Dag Hustvedt og Kjetil Askeland

P4-tour Bjaavann
Ketil Sunde
Håkan Marius Dahl, Miklagard
Stian Lund, Miklagard
Tom Jarle Sunde, SGK

Gunnar Mæland Olsen
Egil Mæland Olsen
September 2008
Geir Larsen
Olav Thu
Pål Matland
Nils Terje Watland, Preikestolen
Hans Olav Husa, Sola GK

Oktober 2008

Phawan Sopha, Sola
Leif Andersen, Sola
Frank Vidar Johnsen, Sola
Asbjørn Lydiksen, Sandnes
Bengt Sanne, Sandnes

November 2008

Frode Mydland, Dalane GK
Frank Landmark, Dalane GK
Simen Berge, Jæren
Ronny Thune, Ogna
Jens Haugaard Andersen, Sandnes

Desember 2008
Tage Diedrichsen

Mars 2009
Eivind Klemetsen, Sandnes
Jens Kryger, Sandnes
Glenn Undheim, Ogna
Sigbjørn Undheim, Ogna
Carl Chr. Bø

April 2009

Eirik Mobergslien, Sola
Bjarte Gunnar Skeiseid
Vidar Stavne
Egil Reimers
Anders Rein, Sola

Mai 2009
Stian Helland, Pr.stolen

Fredrik Soltveidt, SGK
Gunnar Ottar Askvik, Asker

Juni 2009
Svein Terje Eide, Haugaland
Anders Grønningen, Haugaland
David Reeves-Tyler, Haugaland
Henrik Bucher Holm, Ballerud
Truls Hilde, Ask
er

August 2009
Fredrik Frank Kollevold, Oslo GK
Eirik Alsvik, Pr.stolen
Thomas Øderud, Bjaavann
Knut-Alexander Schiager, Bærum
Stefan Rolf Berg, Miklagard

September 2009
Hanne Lise Hagman, JGK

Oktober 2009
Bjørn Fallentin spiller Egersund
Stein Tommy Madsen, Ogna